Uwaga! Niniejszy wpis dotyczy hostingu TELEFIRMA. Jeśli chcieliby Państwo korzystać z naszych usług to nie musicie być posiadaczami jednego z czterech planów hostingowych TELEFIRMA.

Aby odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule, musimy określić do czego ma nam służyć dany wariant hostingu. Jeśli potrzebujemy zaistnieć w Internecie, mamy niewielką firmę, organizację, czy po prostu naszą wizytówkę to wystarczy nam konto w wersji „MICRO”. W tym przypadku oprócz domyślnej domeny użytkownika (np. user.telefirma.eu) będziemy mieli możliwość dodania swojej domeny np. NazwaSklepu.pl. Oprócz tego, w ramach dostępnego miejsca na dysku, utworzymy konto mailowe (zobacz pełny wykaz parametrów kont TELEFIRMA).

Dopiero wtedy, gdy potrzebujemy lepszych parametrów hostingu, możemy rozważyć wybór mocniejszego wariantu „MINI” lub “MIDI”. Tutaj do naszej dyspozycji będzie więcej miejsca na dysku, a tym samym możliwości rozbudowy naszej strony większe.

Konto 50 GB z mocnymi parametrami od dHosting polecamy zwłaszcza dla instytucji, firm, czy klientów indywidualnych, którzy mają sklep internetowy, jedną dużą stronę lub wiele mniejszych. Jeśli zabraknie miejsca na dysku lub mocy obliczeniowej procesora to w każdym momencie możesz ją zwiększyć. Zobacz naszą ofertę na ten hosting i skorzystaj nawet z 25% rabatu.

 

jak-zamowic

Aby dokonać zamówienia należy przejść na stronę https://telefirma.pl, wybrać odpowiedni dla siebie wariant i kliknąć w łącze „ZAMAWIAM”. Po chwili zostaniesz przeniesiony do sklepu. Nie musisz płacić od razu. Masz na to 14 dni (tyle też wynosi okres próbny).