Proponujemy Państwu skorzystanie z atrakcyjnej oferty dHosting (m.in. poczta biznesowa czy wydajny hosting EWH). Aktualna promocja, którą dla Was mamy to aż 25% zniżki na dowolne zakupy w tej firmie. Poniżej przykładowa instrukcja zakupu wydajnego hostingu EWH.

Kod rabatowy telefirma uprawnia do skorzystania ze zniżki na dowolną usługę w wysokości 25%

Jak postępować, aby zakupy były tańsze?

1. Udajemy się pod adres https://dhosting.pl/elastyczny-hosting.html i przełączamy się na cenę brutto (domyślnie ustawiona jest cena netto), następnie wybieramy przycisk “Wypróbuj”.

Instrukcja zakupu hostingu (dHosting)

 

2. Tutaj ustawiamy parametry naszej nowej usługi w dHosting, czyli między innymi okres na jaki chcemy ją kupić. Domyślnie jest to 12 miesięcy [1], ale okres możemy skrócić do jednego miesiąca lub wydłużyć nawet do 2 lat. Pozostańmy przy opcji domyślnej. Za hosting nie musimy płacić od razu i gdy nie jesteśmy pewni swojego wyboru, najpierw możemy uruchomić całkiem darmową “wersję próbną”. [2] Szczerze polecam Wam to rozwiązanie, bo jeśli podczas tych dwóch próbnych tygodni zdecydujecie, że jednak ta usługa jest przereklamowana, to zawsze będziecie mogli z niej zrezygnować. Jest to bardzo uczciwe ze strony dHosting – nie bierzemy od razu “konta w worku” (oj, miało być “kota w worku”). Jeśli chodzi o mnie to wystarczyły dwa dni i wiedziałem, że dalej nie ma sensu szukać innego hostingu ;)

Dostosowanie parametrów hostingu.

 

3. Jeśli nasz apetyt jest większy to możemy wybrać jeszcze lepsze parametry dla naszej “maszyny”, a więc powiększyć moc procesora, dołożyć RAM-u, czy powiększyć powierzchnię dysku [3]. Warto pamiętać, że nawet przy bardziej “wypasionej” konfiguracji (droższej) otrzymamy również 25% rabatu. Jest to istotna informacja dla osób, które od razu potrzebują dobrego hostingu na lata.

Po prawej stronie zawsze znajdziemy bieżące parametry [4] oraz cenę usługi jeszcze bez naliczonego rabatu 25% [5].

4. Poniżej tej sekcji mamy pola formularza oraz niezbędne zgody [1, 2, 3, 4]. Trzeba pamiętać, aby przed wybraniem zielonego przycisku “Przejdź dalej” [5] aktywować nasz kod rabatowy.

Formularz, zgody i kod rabatowy

5. Strzałka pokazuje, w którym miejscu “ukryło się” nasze łącze. Po kliknięciu rozwinie się dodatkowe pole formularza.

Dodatkowe pole do wpisania kodu rabatowego

W dodatkowe pole [1] należy wpisać telefirma oraz dodatkowo aktywować kod za pomocą łącza “Użyj kodu” [2]. Zauważcie, że bez tego kliknięcia nasza cena do zapłaty [3] ani drgnęła.

 

6. I stało się. Po aktywacji, rabat 25% został naliczony ;)

Potwierdzenie naliczenia rabatu

To najważniejsze kroki w drodze do uzyskania rabatu 25%. Po kliknięciu w zielony przycisk “Przejdź dalej” postępujemy według wskazówek, aż do szczęśliwego końca (finalizacji zakupu). Jeśli po wpisaniu i aktywacji kodu rabatowego nie zobaczycie obniżki ceny o 25% to prosimy o kontakt.

Kolejne kroki prowadzące do finalizacji zamówienia