Tutaj znajdziecie atrakcyjną ofertę Telefirmy dla mniejszych organizacji społecznych, ogólnie występujących pod szyldem NGO (ang. non-government organization = organizacja pozarządowa).

Zdajemy sobie sprawę, że takie organizacje jak stowarzyszenia, fundacje, kluby, koła, parafie itd., zwłaszcza te mniejsze i nieprowadzące działalności gospodarczej, często nie mają środków finansowych, aby zaistnieć w sieci i móc jeszcze lepiej realizować swoje cele statutowe. Chcemy im pomóc w sposób kompleksowy.

Wszystkie nasze usługi oferujemy w cenie co najmniej 50% taniej dla NGO!

Są to przede wszystkim:

  • Hosting Telefirma NGO za jedyne 2,90 zł/mc (lub rok za 29 zł) – jest to kompleksowe rozwiązanie dla małych stron, które w zupełności wystarcza dla zaistnienia organizacji w Internecie. Nie musisz nawet mieć wykupionej domeny, bo bezpłatnie dostaniesz w prezencie atrakcyjny adres w domenie *.ngo24.eu, np. sloneczko.ngo24.eu, szkola-piotrowice.ngo24.eu i in. To nie wszystko – wraz z hostingiem dostaniesz skrzynkę e-mail, np. biuro@sloneczko.ngo24.eu (główne parametry hostingu Telefirma NGO znajdziecie tutaj).
  • Przenoszenie strony internetowej z innego hostingu (serwera) na nasz lub inny wskazany przez Klienta (szczegóły »)
  • Opieka nad stroną internetową (szczegóły »)
  • Odzyskiwanie haseł i danych (szczegóły »)
  • Instalacje systemów operacyjnych (Windows), wszelkiego oprogramowania, poradnictwo IT (szczegóły »)

Cały wykaz usług świadczonych przez Telefirmę  »