Jakich treści poszukują Internauci? Przede wszystkim aktualnych.

Nie ważne czy piszemy bloga, czy prowadzimy stronę firmową, e-sklep czy nawet najprostszą wizytówkę – zawsze powinniśmy pamiętaj o jej aktualizacji. To na tyle teorii, bo praktyka często bywa inna. Brak nam czasu, niekiedy chęci albo decydujemy się na jeszcze inną opcję – odkładamy wszelkie zmiany w serwisie internetowym na później. Natura ludzka podpowiada, że „co masz zrobić dziś, zrób pojutrze to będziesz miał dwa dni wolnego”, ale to błędne myślenie. Zacznij działać już dziś!

Inną ważną kwestią jest aktualny skrypt strony, na którym zbudowany jest serwis internetowy

Chodzi tu przeważnie o takie systemy zarządzania treścią (popularne CMS-y) jak WordPress, Joomla, Drupal czy inne. Należy bezwzględnie dopilnować, aby ich wersje były aktualne. Ważne jest to nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale też poprawy funkcjonalności samych serwisów internetowych. I tutaj znowu, można aktualizację odkładać w nieskończoność (a właściwie do pierwszej awarii czy infekcji wirusami) albo działać już teraz!

Nasza firma może Państwu w tym pomóc.

Wiemy, że każdy tego typu problem z aktualizacją strony wygląda inaczej, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia swojego przypadku.