Zapraszamy do korzystania z usług polegających na obróbce plików audio (dźwiękowych). Poniżej przedstawiamy przykładowe zlecenia.

Zobacz także: zgrywanie dźwięku (materiału audio) z kaset magnetofonowych – wkrótce

Przykład 1:

Posiadam podcast w formacie mp3 trwający łącznie 60 minut. Od 6 min. do 18 min. tego nagrania jest zarejestrowany interesujący mnie materiał dźwiękowy. Proszę o wycięcie tego fragmentu i zapisanie w postaci pliku WAV i MP3.

Orientacyjny koszt usługi: 35 zł brutto

Przykład 2:

Na publicznie dostępnej stronie internetowej o adresie https://przykladowa-strona/jakis-plik001.mp3 jest nagranie dźwiękowe, które chciałbym posiadać w swoich zbiorach, ale nie potrafię go pobrać.*

Orientacyjny koszt usługi: od 20 zł (wyceniany indywidualnie w zależności od czasu trwania nagrania / trudności w pozyskaniu pliku itp.)

* Klient płaci jedynie za usługę pobrania wersji elektronicznej oryginalnej wersji nagrania. Zawartość pliku natomiast dalej jest własnością jego autorów (zgodnie z prawem autorskim).

Przykład 3:

Kilka lat temu nagrałem całą kasetę magnetofonową 90 minut w postaci dwóch plików mp3 (strona A i strona B). W sumie są tam 22 utwory, które chciałbym posiadać w oddzielnych plikach. Przekazuję Państwu dokładny wykaz czasowy z początkami i końcami tych fragmentów do wycięcia.

Orientacyjny koszt usługi: 86 zł (1-5 fragmentów po 7 zł/uzyskany plik + 3 zł za każdy kolejny)

Masz jakieś inne propozycje zleceń? Napisz do nas