Posiadasz stronę internetową i chcesz ją przenieść na inny serwer? Zleć nam to zadanie, a przenoszenie stron www zrobimy tanio, profesjonalnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.


Strony prywatne (np. blogi, hobbystyczne, wizytówki) – za 69 zł brutto
Strony komercyjne (np. strony firmowe) – za 129 zł brutto

W tym miejscu możesz zgłosić stronę do przeniesienia lub zadać pytanie »


Nie wszyscy są na tyle odważni i chcą ryzykować samodzielne przenoszenie swojego serwisu. Z kolei inni martwią się, że mogą przy okazji błędnej „migracji” stracić dane strony internetowej. Dlatego jeśli znalazłeś się wśród tych osób przeczytaj naszą ofertę do końca. Tym bardziej, że przeniesienie strony na inny serwer kosztuje zwykle kilkadziesiąt złotych – patrz CENNIK. Dla NGO – rabat aż 50%.

 PRZENIEŚ STRONĘ JUŻ DZIŚ

» Rozwiń i zobacz więcej

Dlaczego przenoszenie stron WWW warto powierzyć naszej firmie?

Przekonaj się sam, że przenoszenie stron internetowej na inny hosting to zadanie nie tak kosztowne i skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Wszystkie czynności z nią związane, zarówno niewielkiej strony, jak i rozbudowanego serwisu internetowego, wykonamy za Ciebie (są to m.in. usługi typu zmiany delegacji domeny internetowej na nowe serwery DNS po podstawowy backup Twoich plików i baz danych).

Całkowity koszt przenoszenia typowego serwisu internetowego wynosi 69 złotych brutto (dla stron prywatnych) i 129 zł dla stron komercyjnych. Większość stron czy blogów zbudowanych w oparciu o systemy zarządzania treścią (CMS) np. WordPress, Joomla czy Drupal przenosimy w cenie minimalnej, natomiast w przypadku większych serwisów WWW czy sklepów zapraszamy Cię do kontaktu w celu przedstawienia spersonalizowanej oferty.

   Rodzaj usługi* Koszt przeniesienia www (brutto)
Przenoszenie prywatnej strony WWW na inny serwer (hosting) od 69 zł
Przenoszenie komercyjnej strony WWW na inny serwer (hosting) od 129 zł
Przenoszenie skrzynek email na inny serwer (hosting) od 39 zł

* Dla organizacji społecznych (NGO) na wymienione usługi rabat – 50%

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w cenniku.

Czym się wyróżniamy?

Mamy bogate doświadczenie w przenoszeniu serwisów opartych o CMS WordPress, Joomla, Drupal czy innych. Czas realizacji przeciętnego zlecenia w trybie standardowym wynosi 24-48 godzin (bardziej złożone zlecenia zajmują nam kilka dni). Istnieje możliwość skrócenia czasu realizacji – zapytaj o taką opcję.

Warto podkreślić, że nie musisz się znać na tworzeniu stron, HTML-u, CSS – wszystkie niezbędne czynności wykonamy od A do Z, profesjonalnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Do każdego Naszego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Staramy się być zawsze uczciwi wobec Klienta, stąd jeszcze jedna informacja. Doświadczenie Telefirmy pokazuje, że zdarzają się przypadki zleceń, których nie jesteśmy w stanie wykonać. Podczas pierwszego kontaktu (telefonicznego lub email) dowiemy się czy tak rzeczywiście jest. Czasami wychodzi to dopiero podczas realizacji usługi. Dlatego płatność za usługę odbywa się dopiero po zakończeniu prac przy stronie.

» Schowaj długi tekst

Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych Klientów. Możesz i Ty znaleźć się w tym gronie:) ==> Zobacz REFERENCJE i OPINIE

 

Za przenoszenie stron WWW wystawiamy faktury! Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

 

ZOBACZ TAKŻE:
Hosting TELEFIRMA NGO+
za 2,90 zł/mc