Historia Telefirmy zaczęła się w 2003 roku od rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej. Od samego początku świadczone były usługi informatyczne oraz sprzedaż sprzętu i akcesoriów komputerowych – jednak zasięg działalności ograniczał się tylko do rynku lubelskiego. Dopiero w 2015 r. w związku z rozbudową firmy, zdecydowaliśmy się na zmianę formy prawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dlaczego Telefirma?

Nazwa powstała z połączenia dwóch członów „tele” i „firma” i związana była z aktualnie prowadzoną działalnością usługową. Na początku idea świadczenia usług informatycznych polegała na tym, że pierwszy kontakt Klienta z naszą firmą miał miejsce przez telefon. Dopiero potem umawialiśmy się na konkretną realizację. Warto dodać, iż wtedy najpopularniejszą formą kontaktu było połączenie telefoniczne (telefon stacjonarny). Teraz, w dobie wszechobecnego internetu jest to nie do pomyślenia!

Telefirma kiedyś i dziś

Przeważającą działalnością Telefirmy były wszelkie usługi informatyczne, rzadziej była to sprzedaż. Przez kilkanaście lat wykonywaliśmy takie usługi jak:

  • składanie i reperacja komputerów,
  • instalacje systemów i oprogramowania,
  • prowadzenie kawiarenki internetowej,
  • przegrywanie kaset wideo VHS/Hi8 na format cyfrowy,
  • tworzenie i edycja grafiki,

Aktualnie zespół Telefirma Sp. z o.o. świadczy usługi przez internet Klientom z całej Polski, a nawet innych krajów Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii (posiadamy VAT-UE 9462651587; sprawdź na VIES). Wśród zleceń realizowanych przez Telefirmę przeważają:

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Telefirmy. Zaufało nam już wiele firm jak i osób indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Tutaj możesz sprawdzić nasze wybrane referencje.

Adam Radzikowski
Telefirma Sp. z o.o.